Dokumentu pārvaldības aktualitātes un problēmsituācijas

2024.gada 7.jūnijā (plkst. 10.00 – 13.30) /  Vebinārs tiešsaistē!

Pēdējos gados dokumentu pārvaldībā notiek daudz izmaiņu. Ar jauno regulējumu, izmaiņām normatīvajos aktos, arī ar e-adreses ieviešanu pieaug arī jautājumu skaits. Seminārā mēģināsim uz tiem atbildēt, par pamatu ņemot normatīvo aktu skaidrotāju teikto, citu semināru vadītāju stāstīto, kā arī esošo praksi un pieredzi.

Semināra mērķauditorija ir darbinieki ar pieredzi (bet, protams, piedalīties var arī mazāk pieredzējušiem darbinieki, kas vēlas uzzināt savu kolēģu viedokli).

Semināra mērķis: pārskatāmi un koncentrēti runāt par būtiskākajām izmaiņām normatīvajos aktos, biežāk pieļautajām kļūdām un labo praksi.

SEMINĀRA TĒMAS

  1. Noformēšana (obligātais, vēlamais un liekais)
  2. Elektroniskie dokumenti un papīra dokumenti (kas kopīgs, kas atšķirīgs)
  3. Piegāde (izsniegt personīgi, pasts, e-pasts, e-adrese)
  4. Glabāšana (papīrs un elektroniski, kas kopīgs, kas atšķirīgs)
  5. Izvērtēšana, iznīcināšana un sagatavošana arhivēšanai (lietu nomenklatūra, iznīcināšanas kārtība utt.)

VEBINĀRU VADA

Janitena.jpg
Zita Janitēna
Mg.hist, daudzu publikāciju un grāmatas “Ievads dokumentu pārvaldībā” autore, pieredze dokumentu pārvaldībā – 18 gadi, apmeklēto kursu / semināru daudzums – vairāk kā 60, nopietna pieredze kā pārbaudāmajai (vairākas Arhīva inspekcijas pārbaudes, auditi, revīzijas u.tml.), vairāk kā 10 gadu pieredze kā semināru vadītājai.

CENA

68,00 EUR + PVN = 82,28 EUR
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)

Norises vieta: tiešsaiste

ATSAUKSMES par iepriekšējiem Zitas vadītajiem semināriem:

“Ļoti skaidri, uzskatāmi, saprotami izklāstīts izzināmais saturs, sniegti piemēri no prakses, veidots kopsavilkums par būtiskāko. Semināra laikā tika uzzinātas lietas, kas saskaņā ar likumdošanu jādara savādāk, lietas, kuras nepieciešams pārskatīt, pārbaudīt, papildināt un gūtas atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Paldies par lietderīgo informāciju un uzskatāmo prezentāciju.”

“Zita Janitēna, ļoti laba lektore, visu pasniedz labi saprotami un viegli uztverami. PALDIES!”

“Ar vebināru esmu ļoti apmierinātā, tik daudz ko jaunu uzzināju, un arī to, ka šis tas būs jāpamaina savā darba procesā aizvietošanas laikā, jo diemžēl mūs lietvežus reti kuru aizvieto. Pašiem nākas visu darīt, un par to atlīdzību nesaņemam.
Man bija milzīgs prieks vairāk ko uzzināt ar arhīva nomenklatūru, ka būs izmaiņas, jo ikdienā tam nesanāk tik daudz pieslēgties.”

“Paldies. Vebinārs bija ļoti jauks. Ieguvums liels, sapratu ka vēl trūkst daudz zināšanu par dokumentu pārvaldību, nomenklatūru, arhīvu.”

Vairāk atsauksmju šeit

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– izdales materiālus un saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet PDF formātā savā e-pastā;
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.