Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Dokumentu pārvaldības aktualitātes un problēmsituācijas

Pēdējos gados dokumentu pārvaldībā notiek daudz izmaiņu. Ar jauno regulējumu, izmaiņām normatīvajos aktos, arī ar e-adreses ieviešanu pieaug arī jautājumu skaits. Seminārā mēģināsim uz tiem atbildēt, par pamatu ņemot normatīvo aktu skaidrotāju teikto, citu semināru vadītāju stāstīto, kā arī esošo praksi un pieredzi.

Semināra mērķauditorija ir darbinieki ar pieredzi (bet, protams, piedalīties var arī mazāk pieredzējušiem darbinieki, kas vēlas uzzināt savu kolēģu viedokli).

Semināra mērķis: pārskatāmi un koncentrēti runāt par būtiskākajām izmaiņām normatīvajos aktos, biežāk pieļautajām kļūdām un labo praksi.

SEMINĀRA TĒMAS

  1. Noformēšana (obligātais, vēlamais un liekais)
  2. Elektroniskie dokumenti un papīra dokumenti (kas kopīgs, kas atšķirīgs)
  3. Piegāde (izsniegt personīgi, pasts, e-pasts, e-adrese)
  4. Glabāšana (papīrs un elektroniski, kas kopīgs, kas atšķirīgs)
  5. Izvērtēšana, iznīcināšana un sagatavošana arhivēšanai (lietu nomenklatūra, iznīcināšanas kārtība utt.)

SEMINĀRU VADA

Janitena
Zita Janitēna

Mg.hist, daudzu publikāciju un grāmatas “Ievads dokumentu pārvaldībā” autore, pieredze dokumentu pārvaldībā no 1998.gada, apmeklēto kursu / semināru daudzums – vairāk kā 60, nopietna pieredze kā pārbaudāmajai (vairākas Arhīva inspekcijas pārbaudes, auditi, revīzijas u.tml.), vairāk kā 10 gadu pieredze kā semināru vadītājai.

SEMINĀRA ILGUMS: 3,5 STUNDAS

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.