Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Dokumentu pārvaldība: teorija un kļūdas praksē

2023.gada 13.oktobrī (plkst. 10.00 – 12.00) / Vebinārs tiešsaistē!
(ar pusdienas pārtraukumu plkst. 12.00 – 12.30)

Seminārs tapis, balstoties uz vairāk kā 20 gadu pieredzi lietveža darbā, pārdzīvojot vairākas pārbaudes un normatīvo aktu maiņas, un vairāk kā 15 gadu pieredzi kā semināru vadītājai.

Seminārs, kā visi Z.Janitēnas semināri līdz šim, būs ļoti praktisks, ar šodienas pieredzi, aktuālo problemātiku, orientēts uz konstruktīviem risinājumiem. Semināra izveidi rosināja problēma, ka bieži normatīvie akti dokumentu pārvaldības jautājumos dzīvo savu paralēlo dzīvi, bet praksē darbinieki dara kā prot, kā māk, kā sanāk, kā kāds kaut kur un kaut kad ir pateicis, attiecīgi cilvēki gadiem, gadiem, gadiem atkārto vienas un tās pašas kļūdas.

Tā kā izlasīt un aptvert visu nav iespējams, seminārā tiks dots konspekts par biežākajām noformēšanas kļūdām, kļūdām apritē un pazīmēm, kas par šīm kļūdām liecina dokumentu glabāšanā un atvasinājumu noformēšanā.

Pēc semināra tā dalībnieki saņems pieeju Z.Janitēnas sagatavotām video instrukcijām “Izraksta gatavošana” un “Elektroniski apliecināta papīra dokumentu kopija”.

VEBINĀRA TĒMAS:

 1. 1. Teorija: ISO standarts un normatīvie akti (1 stunda)
  2. Kļūdas praksē:
      2.1. dokumentu noformēšanā (uzdevumi) (1,5 stundas)
      2.2. dokumentu apritē (1 stunda)
      2.3. dokumentu glabāšanā (0,5 stundas)
      2.4. atvasinājumu gatavošanā (0,5 stundas)

VEBINĀRU VADA:

Janitena.jpg
Zita Janitēna

Mg.hist, daudzu publikāciju un grāmatas “Ievads dokumentu pārvaldībā” autore, pieredze dokumentu pārvaldībā – 18 gadi, apmeklēto kursu / semināru daudzums – vairāk kā 60, nopietna pieredze kā pārbaudāmajai (vairākas Arhīva inspekcijas pārbaudes, auditi, revīzijas u.tml.), vairāk kā 10 gadu pieredze kā semināru vadītājai.

CENA

70,00 EUR + PVN = 84,70 EUR
Vienlaicīgi piesakoties uz 29.septembra vebināru Dokumentu pārvaldība kā process, cena: 65,00 EUR + PVN = 78,65 EUR (t.i. par abiem 126,00 EUR + PVN = 152,46 EUR)
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)

Norises vieta: tiešsaiste

ATSAUKSMES par iepriekšējiem Zitas vadītajiem semināriem:

“Ļoti profesionāli, saprotami. Lektore veiksmīgi veido saikni ar auditoriju, kas sekmē izklāstītās tēmas uztveri. Ļoti korekti un tāpēc – vienkārši, saprotami sastādīti uzskates materiāli, kas būs palīgs ikdienas darbā (ja nu kas!?)”

“Semināra saturs atbilst gaidītajam. Pasniedzēja izsmeļoši atbild uz visiem jautājumiem. Praktiski piemēri.”

“Seminārā apkopotas aktuālas tēmas. Pasniedzēja zinoša, tēmu izklāsta saprotami, interesanti un ātri. Izsmeļoši atbild uz visiem neskaidrajiem jautājumiem. Lielisks seminārs un lieliska pasniedzēja. Paldies!”

Vairāk atsauksmju šeit

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

–  saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet PDF formātā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.