Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Dokumentu pārvaldība: teorija un kļūdas praksē

Seminārs tapis, balstoties uz vairāk kā 20 gadu pieredzi lietveža darbā, pārdzīvojot vairākas pārbaudes un normatīvo aktu maiņas, un vairāk kā 15 gadu pieredzi kā semināru vadītājai.

Seminārs, kā visi Z.Janitēnas semināri līdz šim, būs ļoti praktisks, ar šodienas pieredzi, aktuālo problemātiku, orientēts uz konstruktīviem risinājumiem. Semināra izveidi rosināja problēma, ka bieži normatīvie akti dokumentu pārvaldības jautājumos dzīvo savu paralēlo dzīvi, bet praksē darbinieki dara kā prot, kā māk, kā sanāk, kā kāds kaut kur un kaut kad ir pateicis, attiecīgi cilvēki gadiem, gadiem, gadiem atkārto vienas un tās pašas kļūdas.

Tā kā izlasīt un aptvert visu nav iespējams, seminārā tiks dots konspekts par biežākajām noformēšanas kļūdām, kļūdām apritē un pazīmēm, kas par šīm kļūdām liecina dokumentu glabāšanā un atvasinājumu noformēšanā.

Pēc semināra tā dalībnieki saņems pieeju Z.Janitēnas sagatavotām video instrukcijām “Izraksta gatavošana” un “Elektroniski apliecināta papīra dokumentu kopija”.

SEMINĀRA TĒMAS

  1. Teorija: ISO standarts un normatīvie akti (1 stunda)
  2. Kļūdas praksē:
        2.1. dokumentu noformēšanā (uzdevumi) (1,5 stundas)
        2.2. dokumentu apritē (1 stunda)
        2.3. dokumentu glabāšanā (0,5 stundas)
        2.4. atvasinājumu gatavošanā (0,5 stundas)

SEMINĀRU VADA

Janitena
Zita Janitēna

Mg.hist, daudzu publikāciju un grāmatas “Ievads dokumentu pārvaldībā” autore, pieredze dokumentu pārvaldībā no 1998.gada, apmeklēto kursu / semināru daudzums – vairāk kā 60, nopietna pieredze kā pārbaudāmajai (vairākas Arhīva inspekcijas pārbaudes, auditi, revīzijas u.tml.), vairāk kā 10 gadu pieredze kā semināru vadītājai.

SEMINĀRA ILGUMS: 4,5 STUNDAS

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.