Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Dokumentu pārvaldība kā process

Saruna par to, kas ir dokumentu pārvaldība, kas ir lietvedība, vai direktori raksta vīzas, vai viss ir jāreģistrē, kad kopiju var klusi saplēst kādā stūrī, bet kad tādai pašai kopijai ir jābūt aktam par dokumenta atlasi iznīcināšanai utt. Resp., kas īsti ir dokumentu pārvaldība kā process, kas tajā ir obligāts, kas – jauki, ja būtu, bet nav liela bēda, ja nav.
Normatīvo aktu analīzes nebūs, tikai secinājumu atstāsts.

SEMINĀRA TĒMAS

  1. Terminu “higiēna”
  2. Dokumentu radīšana, saņemšana, reģistrēšana
  3. Dokumentu kontrole
  4. Dokumentu glabāšana un pieejamība
  5. Dokumentu iznīcināšana

SEMINĀRU VADA

Janitena
Zita Janitēna

Mg.hist, daudzu publikāciju un grāmatas “Ievads dokumentu pārvaldībā” autore, pieredze dokumentu pārvaldībā no 1998.gada, apmeklēto kursu / semināru daudzums – vairāk kā 60, nopietna pieredze kā pārbaudāmajai (vairākas Arhīva inspekcijas pārbaudes, auditi, revīzijas u.tml.), vairāk kā 10 gadu pieredze kā semināru vadītājai.

SEMINĀRA ILGUMS: 2,5 STUNDAS

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.