Darbinieka amata apraksta nozīmīgums darba vides risku izvērtēšanā.

Kādi darba devēja dokumenti, kā papildus informācijas avots, izmantojami īpašo risku noteikšanas procesā?

2024.gada 14.martā (plkst. 10.00 – 12.00) / Vebinārs tiešsaistē!

Ikviens nodarbinātais savā darbavietā ir pakļauts dažādiem darba vides riska faktoriem – fizikālajiem, ķīmiskajiem, psiholoģiskajiem, biomehāniskajiem, bioloģiskajiem un citiem. Ir atsevišķi darba pienākumi, kuru gadījumā risku izvērtēšanas procesā tiek konstatēti īpaši riski.  

Darbinieka amata pienākumi, kas noteikti amata aprakstā, ir dokuments, akts, kas palīdz noteikt īpašo risku esamību.

Seminārā apskatīsim sekojošus jautājumus:

  • kas ir īpašais risks darba vidē;
  • amata apraksta nozīme, lai konstatētu īpašos riskus;
  • normatīvie akti, kuri piemērojami īpašo risku noteikšanā.

Savus jautājumus un situāciju aprakstus dalībnieki var iesūtīt vēl pirms semināra, rakstot uz e-pastu aija@abkbirojs.lv

TIEŠSAISTES SEMINĀRU VADA:

Aija_Vaciete.jpg
Aija Vāciete
Personāla vadītāja, ar mg.iur. izglītību, starptautiskā uzņēmumā (darbinieku skaits 450) ar filiālēm vairākās Eiropas valstīs. Nodrošina personāla vadības procesus, kas saistīti ar dokumentu izstrādi, piem., darba līgumi, amatu apraksti, darba samaksas nolikumi, konfidencialitātes vienošanās, uzteikumi, u.c. dokumenti, kas nodrošina likumiski atbilstošas attiecības starp darba devēju un darbinieku.
Praktiska pieredze tiesvedībās un darba devēju pārstāvībā Valsts darba inspekcijā administratīvo pārkāpumu procesos. Pieredze iestāžu izdoto administratīvo aktu izvērtēšanā, to atbilstības noteikšana normatīvo aktu prasībām.
Praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās, darba tiesībās, darba drošības un darba aizsardzības jautājumos, datu aizsardzības speciāliste.
Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā.

CENA

49,00 EUR + PVN = 59,29 EUR

(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide šim pasākumam piemērota netiek)

Šī semināra dalībnieki saņems kupona kodu 10% atlaidei dalībai jebkurā Aijas Vācietes vadītā seminārā līdz 2024.gada 21.jūnijam (kods piemērojams PAC Agenda organizētajiem semināriem).
Kodu saņemsiet vēstulē “Dalības seminārā apstiprinājums” un tas būs jāievada kupona koda laukā, piesakoties uz nākamo izvēlēto semināru. Izmantot kodu varēs pats šī cikla dalībnieks, kā arī varēs to uzdāvināt savam kolēģim.

ATSAUKSMES par iepriekšējiem Aijas vadītajiem semināriem:

“Aktuāla un noderīga tēma šajā laikā! Atzinība lektorei, kas ar savu profesionalitāti, vērtīgiem padomiem un reāliem piemēriem sniedza ieskatu rīcībai dažādās situācijās. Paldies par semināru!”

“Labs vebinārs, lektore konkrēti atbild uz jautājumiem, iesaka konkrēti, kā pareizāk rīkoties. Paldies!”

“Pasniedzēja izskaidroja likumu (iespēju robežās) ar reāliem piemēriem, ar ko saskaramies ikdienā un labprāt atbildēja uz visiem interesējošajiem jautājumiem.”

“Sirsnīgs paldies organizatoriem un jo īpaši Aijai Vācietei par lietderīgo vebināru, kas bija ļoti labā līmenī – gan saturiski, gan izpildījums. Piemēri no pieredzes padarīja tēmu vieglāk uztveramu un saprotamu.”

Vairāk atsauksmju šeit

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– pēc vebināra varēsiet uzdot vēl 1 jautājumu par semināra tēmu, sūtot to lektorei e-pastā;
–  saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet PDF formātā;
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.