Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Komunikācija darba vidē 4 / Darba grupu veidošana un vadīšana

Tradicionāli darba grupu veidošana organizācijās ir nepieciešama, lai ar ekspertu palīdzību veidotu jaunus produktus, īstenotu projektus, risinātu krīzes situācijas u.tml.

Tomēr, ja organizācijā formālas vai neformālas darbinieku grupas veido organizācijai netīkamu vidi vai grauj darba efektivitāti, ir svarīgi prast iejaukties šādas grupas procesos un pārņemt jau izveidotu grupu vadību. 

SEMINĀRA SATURS

  1. Grupas biheiviorisma analīze
  2. Grupas veidošanas pamatprincipi
  3. Grupas netiešas vadīšanas instrumenti
  4. Grupas tieši vadīšanas instrumenti
  5. Grupas saliedēšana/sadalīšana
  6. Grupas kopējo zināšanu paaugstināšana
  7. Kolektīvās apziņas veidošana
  8. Grupas disciplinēšana un pašregulācija
  9. Grupas atskaitīšanās un efektivitātes analīze
  10. Grupu manipulācija, komunikācijas vadīšana

SEMINĀRU VADA

Lektors Andrejs Kozlovs
Andrejs Kozlovs
Kurš izmantojot jaunākās komunikācijas metodes, veidojis komunikāciju modeļus tādos republikas nozīmes objektos kā Liepājas pilsētas koncertzāle “Lielais Dzintars”, EUROPASS CV, Study in Latvia u.c. Vadījis Eiropas Parlamenta projektus, piedalījies starptautisku projektus realizācijā. Ieguvis augstāko akadēmisko grādu biheiviorismā, maģistra grādu sabiedriskajās attiecībās. Vadītāja un sabiedrisko attiecību speciālista pieredze – vairāk kā 13 gadi. Kopš 2005.gada vada seminārus un treniņus visdažādākajām auditorijām gan Latvijā, gan citur pasaulē par vadītprasmju uzlabošanu, stresa un konfliktu vadību, prokrastināciju, smadzeņu darbības optimizēšanu, sabiedrisko attiecību veidošanu, komunikāciju, telemārketingu, publisko uzstāšanos u.c. tēmām.

SEMINĀRA ILGUMS: 6 STUNDAS

Iespējamās semināra valodas: latviešu, angļu vai krievu.

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.