Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Apzinātība – dāvana sev!

Tiešsaistes vebinārs!

VEBINĀRA MĒRĶIS

dot iespēju iepazīt un papildināt zināšanas par un ar apzinātības praksi kā lielisku resursu ikdienai steidzīgajiem un tiem, kuri sūdzas par laika trūkumu.

Apzinātība (angļu val. – mindfulness) ir uzmanības apzināta vadīšana, kas paver daudzas iespējas: palīdz mazināt stresu, trauksmi, mainīt ieradumus, sakārtot, domas, līdzsvarot emocijas, uzlabot miega kvalitāti, celt pašapziņas izjūtu, attīstīt spēju būt klātesošam tagadnes brīdī, būt pieņemošam u.c.

Apzinātības metode ir unikāla ar to, ka nav nepieciešamība praktizēt vairākas stundas dienā, nedēļā utml. Zinātnieki ir izpētījuši, ka dzīves kvalitāti uzlabo pat 2 prakses minūtes dienā, praktizējot diendienā un nav nepieciešams papildus laiks.

VEBINĀRA TĒMAS

  1. Apzinātība, jēdziens un pielietojums
  2. Apzinātības prakses iespējas
  3. Apzinātība ikdienā – tas ir tik vienkārši un ar ko sākt!?
  4. Apzinātības praktizēšanas ieguvumi
  5. Praktiski vingrinājumi un meditācijas, kas ērti un viegli izpildāmi, neprasot papildus laika resursus

VEBINĀRA METODIKA

Tiešsaiste, ar mērķi jaunās zināšanas pielietot ikdienā: neliels teorijas izklāsts, apzinātības vingrinājumi, apzinātības meditācija, pašrefleksijas iespējas un atbildes uz dalībnieku jautājumiem.

SEMINĀRU VADA

Lektore Laila Majore
Laila Majore

Praktizējoša psiholoģe (Mg.Psych),: „Apzinātība – jēdziens, pielietojums un aptauja” līdzautore*; aprobējusi (2012.g.) apzinātības jēdzienu Latvijā, mediatore**, pedagoģe, uzņēmēja, lektore ar vairāk kā 25 gadu pieredzi apmācībā un konsultēšanā. 17 gadus SIA „Pieci elementi” (pakalpojumu sniegšanas sfēra) vadītāja; Islande SPA mentore, līdz 2008.g. Islande SPA direktore. Kopš 2005.gada līdz šim brīdim biedrības „LEVIC” valdes priekšsēdētāja. Vada seminārus kopš 1994. gada organizācijās, mācību iestādēs par saskarsmi, konfliktu/domstarpību risināšanu, stresa menedžmentu, apzinātības praksi, lietišķo etiķeti, protokolu, vadītprasmi, darbinieku pašmotivācijas veidošanu, kolektīva veidošanu, saliedēšanu, klientu apkalpošanas kultūru, merčendaizingu u.c.
https://www.amazon.com/Apzin-x101-x12B-pielietojums-aptauja/dp/3639691482

ILGUMS: 2 STUNDAS.

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.