Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Apzinātība – dāvana sev!

Drukāt

Tiešsaistes vebinārs!
Vebināra mērķis: dot iespēju iepazīt un papildināt zināšanas par un ar apzinātības praksi kā lielisku resursu ikdienai steidzīgajiem un tiem, kuri sūdzas par laika trūkumu.

Apzinātība (angļu val. – mindfulness) ir uzmanības apzināta vadīšana, kas paver daudzas iespējas: palīdz mazināt stresu, trauksmi, mainīt ieradumus, sakārtot, domas, līdzsvarot emocijas, uzlabot miega kvalitāti, celt pašapziņas izjūtu, attīstīt spēju būt klātesošam tagadnes brīdī, būt pieņemošam u.c.

Apzinātības metode ir unikāla ar to, ka nav nepieciešamība praktizēt vairākas stundas dienā, nedēļā utml. Zinātnieki ir izpētījuši, ka dzīves kvalitāti uzlabo pat 2 prakses minūtes dienā, praktizējot diendienā un nav nepieciešams papildus laiks.

Vebināra tēmas:

 1. Apzinātība, jēdziens un pielietojums
 2. Apzinātības prakses iespējas
 3. Apzinātība ikdienā – tas ir tik vienkārši un ar ko sākt!?
 4. Apzinātības praktizēšanas ieguvumi
 5. Praktiski vingrinājumi un meditācijas, kas ērti un viegli izpildāmi, neprasot papildus laika resursus

Vebināra metodika: tiešsaiste, ar mērķi jaunās zināšanas pielietot ikdienā: neliels teorijas izklāsts, apzinātības vingrinājumi, apzinātības meditācija, pašrefleksijas iespējas un atbildes uz dalībnieku jautājumiem.

Vebināru vada: Laila Majore , praktizējoša psiholoģe (Mg.Psych),: „Apzinātība – jēdziens, pielietojums un aptauja” līdzautore*; aprobējusi (2012.g.) apzinātības jēdzienu Latvijā, mediatore**, pedagoģe, uzņēmēja, lektore ar vairāk kā 25 gadu pieredzi apmācībā un konsultēšanā. 17 gadus SIA „Pieci elementi” (pakalpojumu sniegšanas sfēra) vadītāja; Islande SPA mentore, līdz 2008.g. Islande SPA direktore. Kopš 2005.gada līdz šim brīdim biedrības „LEVIC” valdes priekšsēdētāja. Vada seminārus kopš 1994. gada organizācijās, mācību iestādēs par saskarsmi, konfliktu/domstarpību risināšanu, stresa menedžmentu, apzinātības praksi, lietišķo etiķeti, protokolu, vadītprasmi, darbinieku pašmotivācijas veidošanu, kolektīva veidošanu, saliedēšanu, klientu apkalpošanas kultūru, merčendaizingu u.c.
* https://www.amazon.com/Apzin-x101-x12B-pielietojums-aptauja/dp/3639691482

Ilgums: 2 stundas.

Nosūtīt saiti ar šo rakstu draugam.
  Piedalies semināru veidošanā!

  Iesaki mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un
  saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

  Uzzināt vairāk  

  Atlaides pastāvīgajiem klientiem

  Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

  Uzzināt vairāk  

   Pieteikties jaunumiem

   Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
   Jūs interesējošās tēmas:


   Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

   Copyright © PAC Agenda

   Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!