Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Par mums

Iesaki jaunu mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

Lai mācību procesu padarītu maksimāli efektīvu un atbilstošu klausītāju vēlmēm, aicinām iesūtīt ierosinājumus jaunām semināru tēmām!

Ja Jūsu ieteikums tiks izmantots jauna semināra veidošanā un par Jūsu ieteikto tēmu tiks organizētas mācības, dalībai šajās mācībās saņemsiet 25% atlaidi! Par mācību datumu un grupas komplektēšanās procesu informēsim Jūs personīgi.

Galvenos mācību virzienus, par kuriem veidojam seminārus šobrīd, varat skatīt mūsu mājaslapas sadaļā „Mācības uzņēmumā”. Tāpat gaidīsim ieteikumus arī par citām Jūs interesējošām tēmām.

Atlaide summējas ar pastāvīgo klientu atlaidēm un PAC Agenda dāvanu kartēm. Savukārt 25% atlaide netiek piešķirta, ja jautājumi tiek uzdoti saistībā ar tiem semināriem, kuri jau ir iekļauti iekļauti atklāto semināru plānā.

Kursi un semināri

Tāpat arī priecāsimies saņemt Jūsu ierosinājumus iekļaut semināru plānā kādu no sadaļā “Mācības uzņēmumā” dotajiem semināru un treniņu paraugiem. Tomēr arī šajā gadījumā papildus atlaide piešķirta netiks.

Jautājumus un tēmu ieteikumus lūdzam sūtīt uz e – pastu pacagenda@pacagenda.lv vai aizpildīt šo formu.

Priecāsimies sadarboties!

 Uz semināru plānu

  Pieteikties jaunumiem

  Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
  Jūs interesējošās tēmas:


  Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

  Copyright © PAC Agenda

  Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!