Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
No results!
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Par mums

Iesaki jaunu apmācību tēmu, vai atsūti jautājumus un saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

Lai apmācību procesu padarītu maksimāli efektīvu un atbilstošu klausītāju vēlmēm, aicinām iesūtīt ierosinājumus jaunām semināru tēmām!

Ja Jūsu ieteikums tiks izmantots jauna semināra veidošanā un par Jūsu ieteikto tēmu tiks organizētas apmācības, dalībai šajās apmācībās saņemsiet 25% atlaidi! Par apmācību datumu un grupas komplektēšanās procesu informēsim Jūs personīgi.

Galvenos apmācību virzienus, par kuriem veidojam seminārus šobrīd, varat skatīt mūsu mājaslapas sadaļā „Apmācības uzņēmumā”. Tāpat gaidīsim ieteikumus arī par citām Jūs interesējošām tēmām.

Atlaide summējas ar pastāvīgo klientu atlaidēm un PAC Agenda dāvanu kartēm. Savukārt 25% atlaide netiek piešķirta, ja jautājumi tiek uzdoti saistībā ar tiem semināriem, kuri jau ir iekļauti iekļauti atklāto semināru plānā.

Kursi un semināri

Tāpat arī priecāsimies saņemt Jūsu ierosinājumus iekļaut semināru plānā kādu no sadaļā “Apmācības uzņēmumā” dotajiem semināru un treniņu paraugiem. Tomēr arī šajā gadījumā papildus atlaide piešķirta netiks.

Jautājumus un tēmu ieteikumus lūdzam sūtīt uz e – pastu pacagenda@pacagenda.lv vai aizpildīt šo formu.

Priecāsimies sadarboties!

 Uz semināru plānu

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
Jūs interesējošās tēmas:

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

Copyright © PAC Agenda

Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!